MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA

Bezmála stovku lidí přivítal v sobotu večer 8. 12. 2012 sál kolešovského kulturáku. Odehrávala se tu Mikulášská párty. Uspořádal jí Obecní úřad v Kolešově ve spolupráci s místním sborem dobrovolných hasičů.

SVATOMARTINSKÁ POSVÍCENSKÁ ZÁBAVA

Svatomartinská posvícenská zábava přilákala do sálu restaurace bezmála stovku lidí. Mezi nimi byli i hosté starosty Kolešova Václava Porazíka. "Jsme sousedi," vyjádřil se týden před konáním akce, "a vlastně se neznáme." A tak sedl k počítači a mailem rozeslal pozvánky starostům okolních obcí a měst.

DEN DĚTÍ V KOLEŠOVĚ

Nádherné odpoledne plné soutěží a her připravil Obecní úřad Kolešov ve spolupráci s místním sborem dobrovolných hasičů pro nejmenší obyvatele obce v sobotu 2. června 2012.

MAŠKARNÍ REJDĚNÍ

Sobota 11. února 2012 patřila v Kolešově maskám. Na obou bálech, dětském i pro dospělé, se organizačně podílel obecní úřad ve spolupráci s místním sborem dobrovolných hasičů.