VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA OKRSKU Č. 4

V sobotu 20. Února 2016 se v kolešovské hasičské hospůdce uskutečnila výroční valná hromada okrsku č. 4, jíž se zúčastnily dobrovolnické hasičské sbory z Kolešovic, Senomat, Kněževsi, Přílep, Chrášťan a Kolešova. Jako host jednání okrsku navštívili také pan Ladislav Dvořák, člen výkonného výboru OSH Rakovník (SDH Chrášťany) a pan Zdeněk Ledvinka, starosta OSH Rakovník.

Schůzi předsedala Vlasta Šorsáková (SDH Přílepy) – a zahájila ji minutou ticha za všechny dobrovolné hasiče, kteří se tohoto jednání nedožili.

Zástupci jednotlivých SDH pak přednesli krátkou zprávu o činnosti svých sborů, aby po nich vystoupil pan Zdeněk Ledvinka (na obr. vpravo). V podstatě s otázkou, co od něj - jako zástupce okresního sdružení hasičů – SDH okrsku č. 4 chtějí.

Nechtěli nic…

Vedoucí kroužku mladých hasičů v Kolešově pak nabídl nově zbudovanou závodní dráhu. Ta si svůj křest odbude letos 21. 5., kdy na ní proběhnou první závody v hasičském sportu.

Fotografie z jednání výroční valné hromady najdete ve FOTOGALERII a nabízíme i krátké video.