SEDMDESÁTINY DOYENA KOLEŠOVSKÉHO SBORU

V předvečer jeho kulatých, sedmdesátých narozenin, přišli nejstaršímu členu SDH Kolešov a čestnému veliteli sboru Janu Křečkovi poblahopřát do kulturáku naši členové. Gratulace převzal jak od členů SDH, tak i od představitelů obce.

Připomeňme, že

Jan Křeček

se narodil 25. 9. 1946 v Kolešově. Tady se mu také dostane základního vzdělání, později se v Podbořanech vyučí v oboru zemědělství.

Poté absolvuje dvouletou prezenční vojenskou službu jako ženista, po jejím skončení pracuje až do důchodu v místním JZD.

Je podruhé ženatý, z prvního manželství má dvě děti: syna Luďka a dceru Janu.

V SDH Kolešov je od roku 1967 – v průběhu svého působení v jednotce se vypracuje až do funkce velitele SDH, v roce 2016 se stává čestným velitelem sboru.

V roce svých sedmdesátých narozenin je u SDH Kolešov doyenem sboru, kde bez jediného roku pracuje padesát let!

HONZO, VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ, HODNĚ ŠTĚSTÍ A SPOKOJENOSTI!