2014

VÁNOČNÍ POSEZENÍ

Na vánoční posezení pozvali kolešovští dobrovolní hasiči své kolegy ze sborů 4. okrsku.
 
Přijali je dobrovolníci ze dvou obcí, a to z Kolešovic a Přílep, kteří v sobotu 20. 12. 2014 do Kolešova v podvečer dorazili. 


VÍCE ZDE

 

POSVÍCENSKÁ ZÁBAVA

V sobotu 22. listopadu 2014 uspořádal kolešovský sbor dobrovolných hasičů tradiční Posvícenskou zábavu. I letošního roku byl o tuto akci velmi solidní zájem - ve finále se v sále místního pohostinství sešlo téměř osmdesát lidí.
 

VÍCE ZDE


KOLEŠOVŠTÍ SOPTÍCI NA ZÁVODECH V PŘÍLEPECH

První závodní výjezd nejmladších kolešovských hasičů Soptíků se povedl na jedničku. 
 
 


VÍCE ZDE

 

 

SOPTÍCI TRÉNUJÍ

Dvakrát do týdne se scházeli nejmladší kolešovští hasiči na tréninku před svými prvními závody v Přílepech. Především školková mrňata cizelovala a zkoušela, protože právě věková kategorie 3 - 6 let nás bude v sobotu reprezentovat.


VÍCE ZDE

 

KOLEŠOVSKÝ HASIČSKÝ POTĚR POPRVÉ

Ve čtvrtek 2. října 2014 se prvně sešli nejmladší kolešovští hasiči.
 
 

 VÍCE ZDE 

 


 

CHRÁŠŤANY

 
V sobotu 27. září 2014 vyrazili naši dobrovolní hasiči na XVIII. ročník Memoriálu Jaroslava Beneše, Jiřího Ulricha a Václava Kounovského v požárním sportu do Chrášťan.VÍCE ZDE

 

MÁME NOVÉ AUTO!

Náš SDH tak velikou technikou ještě nedisponoval. Z historie kolešovských hasičů víme, že po roce 1945 byla v její výzbroji motorová stříkačka DKW, přičemž ta je dnes v Rakovníku, a od konce šedesátých let vlastníme stříkačku PS 12.


VÍCE ZDE

 

 

ÚDRŽBA STŘÍKAČKY

 
 
V pondělí 22. září 2014 se někteří z hasičů sešli v kolešovské zbrojnici, aby společně dali po několika výjezdech do terénu koňskou hasičskou stříkačku. 
 

VÍCE ZDE

 

SCHŮZE SDH

V pátek 12. 9. 2014 se uskutečnila schůze místního sboru dobrovolných hasičů.
 

VÍCE ZDE

 
 
 
 
 
 

SE STŘÍKAČKOU DO HOŘOVIČEK

Přesně týden po úspěšné generálce vyrazila kolešovská stříkačka také „do světa“. Představila se v Hořovičkách v sobotu 6. 9. 2014, kam z Kolešova putovala zapřažená ne sice ještě za koně, ale za traktor, i tak ale způsobila milý rozruch, a to především u dětí.
 

VÍCE ZDE


SBĚR ŽELEZA A ZKOUŠKA STŘÍKAČKY

 
V sobotu 30. září 2014 měli členové Sboru dobrovolných hasičů Kolešov napilno. Sešli se už kolem desáté dopoledne, aby po vsi posbírali železný šrot. Pak se také zkoušela opravená ruční hasičská stříkačka.
 

VÍCE ZDE

 

KONĚSPŘEŽNÁ RUČNÍ HASIČSKÁ STŘÍKAČKA

Ačkoli práce na rekonstrukci ruční hasičské stříkačky firmy Fader, která je v majetku Kolešova od roku 1887, byly naplánovány na celý rok, generálku ve své nové podobě si toto hasební zařízení prodělalo už 1. srpna 2014, kdy se v podvečer prvně představila kolešovské veřejnosti.


VÍCE ZDE

 

SETKÁNÍ HASIČŮ

V neděli 13. dubna 2014 se sešli členové sboru dobrovolných hasičů u své zbrojnice.
 
Společně zkontrolovali stav a průběh opravy ruční stříkačky a dohodli se také na pravidelných brigádách, které jí budou společně věnovat. 
 

VÍCE ZDE


BRIGÁDA SDH

V sobotu 29. 3. 2014 se kolešovští hasiči sešli na své první letošní brigádě.
 

VÍCE ZDE
 

 

 

OSLAVA MDŽ

Také v Kolešově oslavily ženy svůj svátek, Mezinárodní den žen. Stalo se tak v sobotu 8. 3. odpoledne, kdy byly pozvány do sálu kulturního domu. Tady pro ně byla připravena kytička, občerstvení, hudba, soutěže a malé překvapení.
 

VÍCE ZDE

VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE

 
V pátek 7. února 2014 v podvečer proběhla v hospodě výroční členská schůze místního sboru dobrovolných hasičů.
 

VÍCE ZDE